Facebook ikonka
příměstský tábor
 

U nás se vše točí kolem her, zábavy a hlavně sportu!

Sportjoy, z.s. vzniklo v roce 2011 za účelem propagace, podpory a rozvíjení veškerých sportovních aktivit, především k rozvíjení pohybu u dětí, mládeže a dospělých.

1. Sportjoy, z.s. pořádá různé sportovní, kulturní a dobrodružné akce, kempy, soustředění a sportovní turnaje pro širokou veřejnost.

2. Zaručuje zkušené, kvalifikované instruktory a trenéry převážně z řad studentů a absolventů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Instruktoři na kempu jsou vysoce motivovaní a vyškolení, proto také dostávají odpovídající platové ohodnocení.

3. Vyhledává a podporuje sportovní talenty.

4. Spolupracuje se sportovními organizacemi a školskými institucemi. Zajišťuje profesionální přístup k dětem.

5. Nabízí i sportovní poradenství, především v oblasti kondiční přípravy.

6. Pořádá teambuldingové akce pro firmy - organizace kurzů vaření, večírku, routů, párty, konferencí, seminářů/organizace sportovních turnajů (americký fotbal, basketbal, florbal, fotbal, softball, baseball, slowpitch, kinball, tchoukball...), paintball

7. Sportjoy, z.s. je obecně prospěšná společnost, která nevytváří zisk.

 

Sportovní příměstské kempy

Hledáte vhodný tábor, kam poslat svoje ratolesti na prázdniny? Nebo řešíte problém, že Vaše dítě nechce odjet bez Vás nikam daleko a na moc dlouhou dobu? A co dělat, když Vaše dítě nemá žádný mimoškolní kroužek a přesto chcete, aby si přes prázdniny užilo zábavu s kamarády?

Všechny problémy a starosti za Vás vyřeší stále více se rozšiřující a oblíbený trend – příměstské kempy! Cílem kempů je postarat se přes den o děti pracujících a často časově vytížených rodičů. Příměstské kempy zajišťují celodenní péči o Vaše dítě, plno zábavy, her a radosti z pohybu. Ráno rodič dítě přiveze a po práci si ho zase vyzvedne. Díky tomu jsou kempy cenově dostupnější, než jiné tábory mimo Prahu. Často jsou kempy sportovně zaměřené, jelikož dětem sport a vůbec pohyb často v průběhu školního roku chybí. Děti na kempu nesportují jen na jednom místě, ale dostanou se i do pražských přírodních parků a poznají tak Prahu trochu jinak. Děti získají nové kamarády, naučí se nové dovednosti, kolektivní spolupráci a smysl pro fair play a hlavně si odnesou spoustu zážitků.

Jsme jedním z hlavních organizátorů sportovních kempů na Praze 4 a Praze 5,  který dětem nabízí týden plný sportů,a dobrodružství. Děti si vyzkouší v průběhu týdne více než 30 různých tradičních i netradičních sportů (!), které vedou zkušení instruktoři z řad studentů a absolventů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, vyškolení a zkušení trenéři klubu Eagles Praha nebo zástupci klubů jednotlivých sportů. Chceme tak zajistit, aby se dětem dostalo profesionálního přístupu. Většina sportovních aktivit bude probíhat ve sportovním areálu Krč Eagles Praha na Praze 4 a nebo ve sportovním areálu FK Motorlet v Jinonicích na Praze 5. V průběhu týdne vyrazí děti také na různé výlety mimo areál, vyzkouší si například kanoepolo či veslování nebo budou hledat poklady a zkameněliny.

Hlavním cílem kempů je nalezení způsobu, jak dětem ukázat, že volný čas se dá strávit pohybem a že sportů, ve kterých mohou vynikat a mohou je bavit, je mnoho. 

Ne nadarmo se říká: „Ve zdravém těle, zdravý duch.“

 

Těšíme se na všechny!

 

Sportjoy team,

Bc. Adéla Jaucová

jednatelka

 

Natalia Kotlyarova

office manager

+420 727 808 913

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 

           loader
Žádné události

 

Kontakt:

Sportjoy, z.s.

Bc. Adéla Jaucová

jednatelka

email: info@sportjoy.cz

IČO: 22771689

language:  Czech, German, English

 

Náš tým:

Michaela Kašová

office manager

Tel.: +420 721 477 194

email: organizace@sportjoy.cz

language:  Czech

 

Natalia Kotlyarova

account manager

email: natalia.kotlyarova@sportjoy.cz

language:  Czech, English, Russian